Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
17.06.2019 07:14

Лего-вечірка у бібліотеці
Літо вже у розпалі, а до Гончарівки приходять все нові і нові друзі. От і маленькі вихованці ЗОШ...

11.06.2019 10:17

На «Інтелект-форумі-2019» в Одесі
З 7 по 9 червня 2019 року на базі Одеської національної наукової бібліотеки відбувся ювілейний масштабний...

11.06.2019 06:09

Херсонщина дивує та зачаровує!
Херсонщина – справжня перлина України! Вона приваблює туристів своєю природою, морями, рідкісними...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Тиждень козацтва у Гончарівці

Тиждень козацтва у Гончарівці

17.10.2018 08:10

14 жовтня в нашій державі відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці – головне християнське свято осені. Найбільшим і найважливішим це свято було для козаків. Вони вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали заступницею і покровителькою православного воїнства. Саме тому працівники відділу краєзнавства нашої Гончарівки провели Тиждень козацтва для учнів херсонських шкіл. 
Для молодших школярів було організовано пізнавально-розважальне шоу «Козак не боїться ні тучі, ні грому». Діти показали свою вправність, вмілість, витривалість та завзятість. Вони довели, що в їхніх жилах тече козацька кров, продемонстрували знання українських прислів’їв, приказок та народних звичаїв. Наші гості здолали численні перешкоди та з честю і гідністю пройшли посвяту в козачата. 
Для старших школярів було проведено цикл заходів «Кам’янська та Олешківська Січі осередки героїчного минулого Херсонщини». Восьмикласники ознайомилися з козацьким устроєм та дізнались, хто ж міг бути прийнятим до лав січовиків. Учнів здивувало, що Кам’янська Січ проіснувала лише два роки, а Олешківську – називали «Горе-Запорожжя». Діти показали свою ерудицію під час інтелектуального батлу «Що ти знаєш про козаків?». 
В історії нашого народу є багато героїчних сторінок, про які потрібно завжди пам’ятати. Отже, пишаймося та бережімо звитяжне минуле нашої України!Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід