Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
26.05.2018 12:29

Сімейні традиції родини Фальц-Фейнів
Зустрічі у літературно-мистецькому салоні Гончарівки тривають! Так, до світського салону завітали...

22.05.2018 06:44

Презентуємо новий випуск журналу «Летопись Причерноморья»
У тісному та дружньому колі 20 травня 2018 року відбулась презентація сьомого номеру історико-літературного...

21.05.2018 13:23

Кожен має право на працю
Для кожної людини настає той час, коли власні потреби необхідно задовольняти самостійно, своєю працею....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Володимир Івасюк: «Моє життя – обірвана струна...»

Володимир Івасюк: «Моє життя – обірвана струна...»

18.03.2017 13:56

Чергове засідання літературного клубу «Елінг», який діє на базі Гончарівки, було присвячено творчості композитора, співака та поета Володимира Михайловича Івасюка. Видатний українець, який прожив всього 30 років (1949-1979 рр.), за своє коротке життя написав 107 пісень, 53 інструментальні твори, створив музику до кількох спектаклів. Окрім цього, він був професійним медиком, скрипалем, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Відомий як музикант, Володимир Івасюк був і неординарним живописцем. У його особовому фонді зберігається кількадесят малюнків різних років – переважно шкільних і студентських. Володимир Івасюк своїми піснями відроджував любов українців до української культури, що так актуально у наш час!
Про Володимира Івасюка з любов’ю, ніжністю та гордістю розповідала Валентина Липенко. Валентина Григорівна – землячка Володимира Івасюка: вони жили в одному місті – Кіцмані, що на Буковині, навчались в одній школі, батько композитора – Михайло Григорович – був учителем французької мови у пані Валентини. Саме тому розповідь про композитора та поета Володимира Івасюка йшла від серця, була пронизана власними спогадами та думками.
Під час заходу зачитувались уривки з книги Михайла Івасюка «Монолог перед обличчям сина», лунали пісні у виконанні як самого Володимира Івасюка, так і відомих співаків: Софії Ротару, Назарія Яремчука, Василя Зінкевича, демонструвались фотографії з сімейного архіву Івасюків та Валентини Липенко.
В розквіті фізичних та духовних сил несподівано обірвалося життя Володимира Івасюка… Та його геніальні пісні будуть завжди співати різні покоління українців в усіх куточках світу!Вхід