Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
12.11.2018 08:12

Навчаємось створювати політичні партії
10 листопада в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»...

08.11.2018 11:19

Ювілей Лицаря Творчого Ордену
Сьогодні, 8 листопада, відзначає ювілей шанована і знана багатьма мешканцями нашого міста людина,...

02.11.2018 09:51

Прогулянка вулицями рідного міста
Протягом майже трьох століть наше місто зачаровує всіх дивовижними історіями та пригодами, які відбувались...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Поговоримо про вибори?

Поговоримо про вибори?

21.10.2018 12:03

20 жовтня 2018 року для студентів Херсонського вищого училища фізичної культури бібліотечними працівниками було проведено історичний екскурс з елементами гри «Вибори: від стародавньої Греції до сучасної України». 
Співробітники відділу краєзнавства розповіли учасникам зустрічі про те, як відбувалося голосування у наших пращурів у найдавніші часи, які особливості виборчого процесу сьогодні. Юні спортсмени здійснили історичну подорож у часи чумакування і самі змогли обрати собі отамана чумацької валки. Наші нові друзі дізнались про особливості становлення української виборчої системи та переглянули відео про порядок та правила голосування. Та й самі гості змогли взяти участь у «справжніх» виборах, де вони висунули власних кандидатів на посаду президента. Під час заходу відбулись «президентські перегони», де кожен кандидат презентував свою передвиборчу програму. Після завершення виборів та підрахунку голосів учасники привітали переможця та нагородили його сертифікатом «Справжнього Президента». 
Одним із невід’ємних прав особи та громадянина є право обирати та бути обраним. І кожен з нас повинен розуміти відповідальність перед суспільством під час свого волевиявлення.
Тож проект «Школа відповідального громадянина» триває. Запрошуємо всіх бажаючих до участі в ньому!Вхід