Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
17.04.2019 12:26

"Я со сцены вам сердце, как мячик, бросаю..."
Олександр Вертинський – всесвітньовідома зірка естради ХХ століття, чия граціозна натура знайшла...

05.04.2019 08:33

Розважаємось по-піратськи в Гончарівці!
4 квітня до відділу краєзнавства завітали учні 5 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного...

01.04.2019 13:06

Світ творчості Наталії Чернишенко
Наприкінці березня у відділі краєзнавства нашої книгозбірні відбулася творча зустріч з херсонською...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Поетичні віхи Валерія Кулика

Поетичні віхи Валерія Кулика

22.03.2019 09:44

Цікавою та емоційно-насиченою була зустріч з поетом-краянином, журналістом, сонетотворцем Валерієм Куликом, яка відбулась 20 березня 2019 року. Напередодні святкування Всесвітнього дня поезії Валерій Павлович презентував громадськості книгу поезій «Трояндове вино». Поет зазначив, що це друге видання – перша збірка під такою назвою побачила світ ще в далекому 1994 році. До книги були внесені певні корективи як за змістом, так і за формою; також увійшли й нові поезії, які були написані протягом 2017-2018 років. 
Ліричне слово талановитого земляка звучить у нашому краї не одне десятиліття. Його глибоко проникливі вірші, пісні – на вустах краян. А філігранні, виплекані серцем поезії, полюбляє нині цитувати молодь… Курсанти морського коледжу ХДМА із задоволенням спілкувалися з письменником: слухали авторські вірші та кумедні життєві історії, милувалися піснями у виконанні співака Івана Бурлаки. 
На захід завітали і колеги по перу – письменники та журналісти: голова Херсонської обласної організації НСПУ Василь Загороднюк, поет, літературознавець і громадський діяч Олег Олексюк, письменниця Наталя Чернишенко, журналістка Любов Гаражій; меценат, голова ГО «Центр розвитку ініціатив «Таврійський край» Петро Лелеко. Усі присутні були одностайної думки щодо творчості Валерія Кулика: з роками його поезія стає витонченою, насиченою та глибокою, як вино багаторічної витримки. Вхід