Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
17.06.2019 07:14

Лего-вечірка у бібліотеці
Літо вже у розпалі, а до Гончарівки приходять все нові і нові друзі. От і маленькі вихованці ЗОШ...

11.06.2019 10:17

На «Інтелект-форумі-2019» в Одесі
З 7 по 9 червня 2019 року на базі Одеської національної наукової бібліотеки відбувся ювілейний масштабний...

11.06.2019 06:09

Херсонщина дивує та зачаровує!
Херсонщина – справжня перлина України! Вона приваблює туристів своєю природою, морями, рідкісними...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Інтелектуально-розважальні ігри в бібліотеці

Інтелектуально-розважальні ігри в бібліотеці

25.02.2019 13:16

22 лютого, у рамках Дня інтелектуальних ігор, до відділу краєзнавства нашої Гончарівки завітали на гостину учні 6-го класу Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ст. № 30. 
Для юних читачів працівники бібліотеки підготували краєзнавчий квест «Херсон: знайомий незнайомець». Команди школярів завзято пройшли всі етапи інтелектуального випробування. Блискучі знання і здібності продемонстрували гравці у таких конкурсах, як «Де я?», «Старовинні будівлі на мапі Херсона», «Чемпіон і Херсон» та багато інших. На кожній станції за правильно виконане завдання учасники отримували краєзнавчі фішки. А на останній зупинці під назвою «Елементарно, Ватсоне!» учні обміняли їх на частинки пазлу. Як тільки шестикласники впорались з останнім завданням – розшифрувати повідомлення, написане азбукою Морзе, вони дізнались, де знаходиться фініш. 
Завершивши наш інтелектуальний марафон, школярі висловили бажання неодмінно зустрітися ще раз на нових краєзнавчих мандрівках та змаганнях. 
Тож, якщо Херсон – ваша рідна домівка, і ви хочете перевірити себе на знання про місто – приходьте до нас! На вас очікує гра на перемогу, де важливими є не лише швидкість та винахідливість, а ще й правильні відповіді!Вхід