Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
17.04.2019 12:26

"Я со сцены вам сердце, как мячик, бросаю..."
Олександр Вертинський – всесвітньовідома зірка естради ХХ століття, чия граціозна натура знайшла...

05.04.2019 08:33

Розважаємось по-піратськи в Гончарівці!
4 квітня до відділу краєзнавства завітали учні 5 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного...

01.04.2019 13:06

Світ творчості Наталії Чернишенко
Наприкінці березня у відділі краєзнавства нашої книгозбірні відбулася творча зустріч з херсонською...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Інтелектуально-розважальні ігри в бібліотеці

Інтелектуально-розважальні ігри в бібліотеці

25.02.2019 13:16

22 лютого, у рамках Дня інтелектуальних ігор, до відділу краєзнавства нашої Гончарівки завітали на гостину учні 6-го класу Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ст. № 30. 
Для юних читачів працівники бібліотеки підготували краєзнавчий квест «Херсон: знайомий незнайомець». Команди школярів завзято пройшли всі етапи інтелектуального випробування. Блискучі знання і здібності продемонстрували гравці у таких конкурсах, як «Де я?», «Старовинні будівлі на мапі Херсона», «Чемпіон і Херсон» та багато інших. На кожній станції за правильно виконане завдання учасники отримували краєзнавчі фішки. А на останній зупинці під назвою «Елементарно, Ватсоне!» учні обміняли їх на частинки пазлу. Як тільки шестикласники впорались з останнім завданням – розшифрувати повідомлення, написане азбукою Морзе, вони дізнались, де знаходиться фініш. 
Завершивши наш інтелектуальний марафон, школярі висловили бажання неодмінно зустрітися ще раз на нових краєзнавчих мандрівках та змаганнях. 
Тож, якщо Херсон – ваша рідна домівка, і ви хочете перевірити себе на знання про місто – приходьте до нас! На вас очікує гра на перемогу, де важливими є не лише швидкість та винахідливість, а ще й правильні відповіді!Вхід