Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
17.06.2019 07:14

Лего-вечірка у бібліотеці
Літо вже у розпалі, а до Гончарівки приходять все нові і нові друзі. От і маленькі вихованці ЗОШ...

11.06.2019 10:17

На «Інтелект-форумі-2019» в Одесі
З 7 по 9 червня 2019 року на базі Одеської національної наукової бібліотеки відбувся ювілейний масштабний...

11.06.2019 06:09

Херсонщина дивує та зачаровує!
Херсонщина – справжня перлина України! Вона приваблює туристів своєю природою, морями, рідкісними...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Сезон прогулянок містом відкрито!

Сезон прогулянок містом відкрито!

26.03.2019 13:40

Нарешті до Херсона завітала справжня весна, а яскраве сонечко виманює містян на херсонські вулички... Березневими днями учні 5 та 10 класів НВК №48 м. Херсона разом із співробітниками Гончарівки вирішили відвідати найцікавіші куточки нашого міста. 
Так, для п’ятикласників працівники відділу краєзнавства запропонували пішохідну екскурсію «Таємниці херсонської фортеці». Допитливі школярі дізнались, з якого «медового» каменя були побудовані Очаківські та Санкт-Петербурзькі (Московські) ворота, навіщо на території фортеці були облаштовані колодязі з оцтом, що спільного між херсонською кондитерською фабрикою та гарматно-ливарним заводом. А для десятикласників екскурсоводи нашої книгозбірні підготували прогулянку містом «Курйози та казуси Херсона». Підлітки дізнались, що спільного між Херсоном та «найправдивішою» людиною на світі – бароном Мюнхаузеном, як розважались херсонці  у свій вільний час більше ста років тому. З ентузіазмом старшокласники  прийняли участь у лотереї-аллегрі, яку підготували для них екскурсоводи. На закінчення незвичайної прогулянки наші нові друзі здійснили шопінг Суворовською – так, як це робили мешканці міста століття тому.  
Час промайнув дуже швидко й тому домовились зустрітись знову. А чи полюбляєте ви прогулянки рідним містом так, як ми? Якщо так, то екскурсоводи проекту «Міфи та бувальщини міста "Річкової Зірки"» чекають на вас!  Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід