Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
17.06.2019 07:14

Лего-вечірка у бібліотеці
Літо вже у розпалі, а до Гончарівки приходять все нові і нові друзі. От і маленькі вихованці ЗОШ...

11.06.2019 10:17

На «Інтелект-форумі-2019» в Одесі
З 7 по 9 червня 2019 року на базі Одеської національної наукової бібліотеки відбувся ювілейний масштабний...

11.06.2019 06:09

Херсонщина дивує та зачаровує!
Херсонщина – справжня перлина України! Вона приваблює туристів своєю природою, морями, рідкісними...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Бібліотечне літо в розпалі!

Бібліотечне літо в розпалі!

03.06.2019 10:51

Дітям так важко сидіти на одному місці, а особливо – влітку! Та куди ж їм піти, аби  провести час з користю і весело? Звичайно, до Гончарівки! Так і зробили вихованці пришкільних літніх таборів, для яких працівники відділу краєзнавства провели низку цікавих заходів. 
Так, під час пізнавально-розважального шоу «Ми – пірати!» юні розбишаки пройшли через численні випробування та подолали дивовижний океан пригод. Наші юні гості змогли відремонтувати поламаний корабель та навчились танцювати, як справжні морські розбишаки. І, як справжнісінькі пірати, вони не могли залишити нашу бухту без скарбу, а найхитріші та найвправніші були прийняті до морського братства. 
Під час пізнавально-розважального шоу «Прибульці із LEGO-CITY»  діти подолали рівні у супергрі та змогли зібрати енергокубики, які були необхідні для побудови порталу до LEGOCITY. Юні шукачі пригод навчились діяти в команді, відгадувати загадки, знаходити відмінності у речах та навіть танцювати, як справжні легочоловічки! Веселими виявились для школяриків і конкурси «Зламаний телевізор» та «Саймон каже». 
Активні, веселі, кумедні – саме такими виявились наші маленькі друзі – учні херсонських шкіл. Запрошуємо усіх бешкетників і фантазерів завітати до відділу краєзнавства та здійснити незабутню подорож океаном пригод та розваг!  Вхід