Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
13.03.2019 09:19

Тихі зорі вічної пам'яті...
До 75-ї річниці визволення Херсона від німецько-фашистських загарбників працівники відділу краєзнавства...

07.03.2019 08:25

Весняні квіти для матусі
Який подарунок для мами буде найдорожчим? Звичайно, той, що створений руками її дитини! Тож 6 березня,...

06.03.2019 11:45

Година краєзнавства для слухачів Херсонської академії неперервної освіти
5 березня у краєзнавчому відділі проведено годину краєзнавства «Палітра української літератури...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Новорічні подарунки від Гончарівки

Новорічні подарунки від Гончарівки

24.12.2018 09:12

Напередодні різдвяних та новорічних свят так хочеться дива та нових вражень! Саме тому, 23 грудня наша бібліотека вирішила допомогти у цьому та зробила новорічні подарунки для жителів Херсона. 
Так, для юних миколайчиків нашого міста працівники відділу краєзнавства провели майстер-клас «Вітражні фантазії», приуроченого до дня Святого Миколая. Маленькі читачі за допомогою фарб створювали справжню зимову казку. Хороший настрій та щира дитяча посмішка стали винагородою для нас. 
А для дорослих мешканців нашого південного міста у рамках проекту «Міфи та бувальщини міста «Річкової зірки» відбулась безкоштовна пішохідна екскурсія «Курйози та казуси Херсона». Екскурсанти здійснили неймовірну подорож, де тісно переплелись минуле та майбутнє. Наші нові друзі побачили рідне місто з досить незвичної точки зору, пригадали видатних постатей, з якими пов’язана доля Херсону. А ще, разом з екскурсоводами учасники екскурсії заглянули більш ніж на сто років назад у незвичайні будні херсонців та  дізнались як проходив шопінг Суворовською ХІХ – початку ХХ ст. 
Тож якщо ви намагаєтесь подолати осінньо-зимову депресію і налаштувати позитивно себе до різдвяних свят – приходьте до нашої Гончарівки! Вхід