Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
17.04.2019 12:26

"Я со сцены вам сердце, как мячик, бросаю..."
Олександр Вертинський – всесвітньовідома зірка естради ХХ століття, чия граціозна натура знайшла...

05.04.2019 08:33

Розважаємось по-піратськи в Гончарівці!
4 квітня до відділу краєзнавства завітали учні 5 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного...

01.04.2019 13:06

Світ творчості Наталії Чернишенко
Наприкінці березня у відділі краєзнавства нашої книгозбірні відбулася творча зустріч з херсонською...


Гість | Увійти
Версія для друку

ВИДАТНІ ПОСТАТІ ХЕРСОНЩИНИ

Період з 1917 по 1991 рр.

 

 ЮРЧЕНКО АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ

[2002-2004*]  
державний діяч
 

Юрченко Анатолій Петрович народився 27 липня 1948 року в селі Горошків Тетіївського району Київської області.
Трудова діяльність:
08.1966-08.1971 – студент Української сільськогосподарської академії, м. Київ;
08.1971-10.1973 – служба в армії;
10.1973-03.1976 – головний зоотехнік радгоспу ім. Покришева Голопристанського району Херсонської області;
03.1976-09.1977 – головний зоотехнік Херсонського радгоспвинтресту;
09.1977-07.1983 – інструктор сільгоспвідділу Херсонського обкому Компартії України;
07.1983-03.1985 – інструктор відділу сільського господарства та харчової промисловості Херсонського обкому Компартії України;
03.1985-04.1992 – голова виконкому Голопристанської районної ради народних депутатів;
11.1988-04.1992 – перший секретар Голопристанського райкому Компартії України, голова виконкому Голопристанської районної ради народних депутатів;
04.1992-07.1992 – Представник Президента України у Голопристанському районі;
07.1992-08.1994 – радник голови Херсонської обласної ради;
08.1994-02.2000 – голова правління підприємства ВАТ «Облагропостач»;
02.2000-01.2001 – перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації;
02.2001-06.2001 – директор Херсонської філії комерційного банку «Брокбізнесбанк»;
01.2001-12.2001 – радник голови правління «Брокбізнесбанку»;
12.2001-05.2002 – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації;
05.2002-10.2002 – голова Херсонської обласної ради і голова обласної державної адміністрації;
10.2002 – 2004 голова Херсонської обласної державної адміністрації.
Депутат Верховної Ради України першого скликання. Депутат Херсонської обласної ради.
Одружений. Разом із дружиною Вірою Романівною виховують двох доньок.
Захоплення: робота, море, парусний спорт.



Вхід