Сайт Віртуального проекту "Краєзнавство Таврії" є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
17.05.2017 10:32

Велична Alma mater
До Дня науки в Україні та святкування ювілею Херсонського державного університету у Гончарівці відкрилась...

10.05.2017 09:16

Друга світова очима дітей
Як молодшим школярам ХХI століття розповісти про жахливі сторінки Другої світової війни? Адже вони ще...

27.04.2017 19:00

Пізнаємо Херсонщину разом!
Розумні та кмітливі юні краєзнавці міста Херсона зібралися 27 квітня у Гончарівці на учнівській науково-практичній...


Гість | Увійти
Версія для друку

ВИДАТНІ ПОСТАТІ ХЕРСОНЩИНИ

(загальний перелік персоналій)

 

Агарков М.Ф. * - 1907
Альперт А.О. 1938
Андрієць О.Ф. 1925
Антипенко Й.С. 1910-1945
Арбатов Г.А. 1923
Аркас М.М. 1853-1909
Бабенко М.І. 1944
Барбін Л.М. 1939
Барильник Т.Г. 1909
Баршт А.А. 1919-2006
Бахута А.П. 1939-1990
Баш Я.В. 1908-1986
Березанська С.С. 1924
Братан М.І. 1935
Бурцев Ф.М. 1916-1942
Бутузов О.Г. 1941
Василевський Ф.О. 1855-1915
Василенко М.О. 1924
Вербицький  О.Є. 1937
Верещагін Л.Ф. 1909-1977
Вінер Л.Л. 1922-1944
Вірлич А.Е. 1931
Владимиров М.К. 1879-1925
Воронцов М.С. 1782-1856
Гайдай І.І. 1923-2005
Гармаш С.Л. 1958
Гіренко А.М. 1936
Говард Джон 1726-1790
Голобородько Я.Ю. 1961
Гончар О.Т. 1918-1995
Гопнер С.І. 1880-1966
Горностаєв Є.В. 1914-2004
Горобець Т.П. 1901-1960
Гошкевич В.І. 1860-1928
Грабенко А.М. 1857-1932
Гридасов Д.Т. 1925-1945
Гриценко А.П. 1958
Гришко Г.Є. 1906 - *
Гуманенко В.П. 1911-1982
Дашко М.Г. 1930-
Демьохін В.А. 1955
Дніпрова Чайка 1861-1927
Добровольський А.В. 1885-1956
Добрикін І.С. 1925-1994
Довгань С.В. 1952
Дружинін В.М. 1907 - *
Дубинда П.Х. 1914-1992
Єлістратов П.М. 1917
Ємельянов М.А. 1923
Жихарев М.С. 1936-1989
Жолобов В.М. 1937
Жук М.І. 1883-1964
Загороднюк В.С. 1955
Залата Л.Д. 1928
Карасик Ю.М. 1939
Касьяненко А.І. 1942
Кідер Ф.І. 1938-2003
Клушін П.М.  
Кобак М.Д. 1915
Копштейн А.Й. 1915-1940
Королюк І.П. 1895-1944
Костяк М.М. 1954
Кочубей А.С. 1909
Кравченко Ю.Ф. 1951-2005
Кручоних О.Е. 1886-1968
Кудієвський К.Г. 1923-1992
Кузьменко В.Я. 1919-1997
Кулик В.П. 1948
Куліш Л.П. 1924-2002
Куліш М.Г. 1892-1937
Кулик І.О. 1924-1942
Кулик О.П. 1952-2010
Кушнеренко М.М. 1938
Латиніна Л.С. 1934
Макушенко М.О. 1922
Малеча Н.М. 1887-1979
Маркович Д.В. 1884-1920
Мельников О.Т. 1936
Метляєв В.К. 1924
Михайлів Ю.С. 1885-1935
Мозговий І.О. 1927
Моторний Д.К. 1927
Нижеголенко В.М. 1936
Овсянико-Куликовський Д.М. 1853-1920
Олексюк О.В. 1970
Оленковський М.П. 1950
Онищенко В.П. 1911
Пасенченко-Демиденко П.І. 1900
Пачоський Й.К. 1864-1942
Пелих В.Г. 1957
Питалєв П.І. 1941
Піроцький Ф.А. 1845-1898
Плаксєєв В.Г. 1936
Плоткін В.С. 1931
Покришев П.О. 1914-1967
Потьомкін Г.О. 1739-1791
Проценко Д.Й. 1926
Райко П.А. 1928-2004
Русов О.О. 1856-1940
Русова С.Ф. 1856-1940
Самойлович Д.С. 1784*
Сіленков Б.В. 1960
Скадовський М.Л. 1846-1892
Скальковський А.О. 1808-1898
Субота М.М. 1913-1944
Такаєва В.Г. 1931
Танський М.Г. 1920-1990
Третьяков В.М. 1948
Уманський М.Г. 1923-2011
Ушаков Ф.Ф. 1744-1817
Фабриціус І.В. 1882-1966
Фальц-Фейн Ф.Е. 1863-1920
Федоров О.Ф. 1901
Федоровська Л.К. 1934
Фогель Н.Д. 1908-1980
Фруг С.Г. 1860-1916
Халапсін В.М. 1919
Ходаковський В.Ф. 1947
Цюрупа О.Д. 1870-1928
Челюк І.М. 1879-1937
Чернявський М.Ф. 1868-1938
Чуприна В.Г. 1940
Шенфінкель В.К. 1867-1928
Шнайдер-Сенюк М.Н. 1936
Шовкуненко О.О. 1884-1974
Щерба Т.М. 1943
Юрченко А.П. 1948
Яворницький Д.І. 1855-1940
   
   

 

Вхід