ГлавнаяХерсонщина нескорена

ХЕРСОНЩИНА НЕСКОРЕНА


24 лютого 2022 року Росія атакувала Україну на землі і в повітрі по всій довжині спільного кордону. Окупаційні війська почали завдавати ракетних ударів по військових базах, складах та аеропортах України, по житловим кварталам та мирним жителям. 
Херсон та область стали однією з найгарячіших точок після повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Чимало запитань щодо провалу на Херсонщині на сьогодні залишаються без відповідей. Підрив мостів, рання мобілізація, своєчасне розгортання військ на рубежах, ефективна комунікація та планування оборони міст - все це могло б дати зовсім інший результат російського вторгнення на півдні України. Збройні сили України та загін територіальної оборони робили відчайдушні спроби стримувати наступ якнайдовше...
На сьогоднішній день територія Правобережної Херсонщини деокупована, але знаходиться під постійними обстрілами російської армії. Жителі ж Лівобережної частини дуже чекають миру, але тільки під українським прапором. І, хоч би як тяжко було їм у пеклі окупації, вони вірять у ЗСУ та у своє близьке визволення.
Мета нашого проєкту - задокументувати основні події під час оборони, окупації та деокупації Херсонської області, розповісти про громадський супротив мирного населення, показати наших захисників та захисниць, які віддали власні життя за визволення Херсонщини від окупаційних військ.

 

 

Календарь событий

   1 2345
6789101112
13 14 15 16 17 1819
20212223242526
2728293031