Відеодайджести

 

"Окрилені наукою. Історія. Випуск 1." Цей випуск присвячено вченим-історикам - Євгену Сінкевичу, Тетяні Водотиці, Артему Петрику. Кожен із представлених осіб має значний науковий доробок і визнання, а ще - життєві принципи і невтомну жагу до досліджень. Так, сфера наукових інтересів Євгена Сінкевича - українсько-польські відносини, Артема Петрика - українсько-литовські. А Тетяна Водотика обрала для себе бізнес-історію, економічну історію і урбаністику. Про становлення їх як істориків та невтомну підтримку української держави - у першому випуску нашого відеодайджесту "Окрилені наукою. Історія".
"Окрилені науки. Природознавство. Випуск 1." - це відеорозповідь про трьох вчених, які займалися дослідженнями у цій галузі. Володимир Станчинський (один з фундаторів вітчизняної екології, відомий орнітолог, активний діяч в галузі охорони природи і заповідної справи). Леонід Верещагін (вчений у галузі фізики, хімік, автор синтезу алмазу). Олена Казимирчак-Полонська (відомий вчений у галузі небесної механіки, дослідниця руху комет) - всіх їх об’єднує потяг до науки і нестримна жага до нових відкриттів.
"Окрилені наукою. Археологія. Випуск 1" - це відеорозповідь про трьох вчених-археологів Віктора Гошкевича, Ірину Фабриціус, Миколу Оленковського – улюбленою справою життя яких стало дослідження півдня України.

 

Календар подій

       1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031