ГоловнаСторінками херсонських газет

Сторінками херсонських газет

Якщо вас цікавить минуле рідного краю та нашого міста і що про це писали місцеві періодичні видання у XIX – на початку XX ст., тоді пропонуємо вам відвідати наш віртуальний проєкт «Сторінками херсонських газет». Базою створення проєкту є місцеві періодичні видання, які  друкувались у м. Херсоні у XIX – на початку XX ст. і до сьогодні турботливо зберігаються у фондах обласної книгозбірні ім. Олеся Гончара.


  • Як на Херсонщині допомагали бідним не відчути злиденного стану хоча б під час святкування Різдва та Нового року, про безкорисну підтримку нужденних в роки війни 1914 р., як рятували життя безпритульних на початку XX століття – про це та інше Ви дізнаєтесь, переглядаючи четвертий випуск мінідайджесту «Благодійність: погляд у минуле».


  • Як жили херсонці наприкінці XIX – початку ХХ століття, чим захоплювались, як святкували, які курйози з ними траплялися – про все це Ви дізнаєтесь під час перегляду першого випуску мінідайджесту "Курйози в історії Херсона" 


  • Як боролись на Херсонщині зі штучним підняттям цін, скільки коштувала земля, як долали гасову кризу і наслідки неврожаїв – про ці й інші факти з життя мешканців краю ви дізнаєтесь, гортаючи сторінки другого випуску мінідайджесту «Будні херсонців крізь призму подій».


  • Що стало поштовхом інтенсивної забудови Херсона на початку ХХ століття, як розвивався перевізницький промисел у той час, які негаразди спіткали херсонців у квартирному питанні  – про це та інше Ви дізнаєтесь, ознайомившись з матеріалами третього випуску мінідайджесту «Херсон з глибини століть»

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031