ГоловнаХерсонщина 24/7

Херсонщина 24/7

Ви цікавитесь історією рідної Херсонщини? Полюбляєте різноманітні вікторини, головоломки, кросворди, квести?
Тоді раді Вас вітати на міні-проєкті "Херсонщина 24/7".


  • Історія будь-якої держави, міста чи краю – це своєрідне полотно, зіткане з ниток. Кожна нитка представляє долю окремої людини або родини. Вона унікальна та неповторна. Тож сьогодні запрошуємо вас до історичного полотна нашої рідної Херсонщини - спробувати свої сили в онлайн-кросворді "Відомі династії Херсонського краю". Сподіваємось, що вражаючі факти кожної херсонської «нитки» відкриють для вас все більше загадок історії відомих династій краю.  • Пропонуємо Вам випробувати свої сили та знання у веб-квесті «Херсон у трьох вимірах: історія, література, мистецтво». Під час його проходження на Вас чекає багато цікавих завдань. Ви зможете дізнатися щось нове про місто, де народилися і живете, поглянути на нього з іншої точки зору. Тож вперед до підкорення нових вершин!


  • Херсонська земля здавна славилася своїми літературними традиціями. Нині їхню славну естафету підхопили нові талановиті митці. Запрошуємо Вас долучитися до онлайн-вікторини «Сторінками літературної Херсонщини», відповівши на питання якої Ви перевірити свої знання та поринете в захоплюючий світ літератури нашого рідного краю. Тож вперед!


  • Історія загадкова та непередбачувана. Інколи, не очікуючи, ми знаходимо цікаві факти. Відкриваючи для себе рідне місто, ми все більше захоплюємося та зачаровуємося ним. Мандруючи добре знаними вулицями, ми задумуємось над тим, що колись тут мешкали відомі особистості, які відіграли важливу роль у розвитку нашого міста. Та, чи зберегли своє першочергове призначення деякі будівлі? Запрошуємо Вас це перевірити. Сподіваємось, що наша наступна вікторина "Старовинні будівлі Херсона" розбудить Вашу цікавість і спонукатиме до дослідження. Бажаємо успіху!


  • Чи бажаєте Ви перевірити свої знання з краєзнавства? Якщо так, то запрошуємо Вас долучитися до онлайн-вікторини «Видатні особистості в історії Херсонщини», відповівши на питання якої, Ви поринете в загадковий світ історії нашого рідного краю. Тож удачі та вперед!

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930