Буктрейлери

Буктрейлери на книги херсонських авторів

 

"Сонячний промінь" - ця коротка повість про реальну історію кохання 16-річної дівчинки з Донеччини народжена у співавторстві матері й доньки - вчительки української мови та літератури Галини Маляренко та письменниці й журналістки Олени Маляренко. Ідея, сюжет, система образів твору та левова частка тексту належать саме Галині Маляренко, життя якої раптово обірвалось… «Мама у спадок лишила чимало чернеток із сильними сюжетами. То «Сонячний промінь» не згасне — буде новий літературний день. Життя — перемагає».
«Казки з Півдня» Марини Смагіної – книга про великі і маленькі історії, що сплітаються, наче повівання вітру над тамтешніми морями Півдня. Він для кожного свій. Мінливий і манливий. Історії, що найкраще звучать у формі казки. І є в цих казках дещо особливе: вони завжди стають реальністю.
«Вижити» – нова книга херсонського письменника Анатолія Шкаріна про те, яким став світ після останньої, ядерної війни. Це збірка оповідань, кожне з яких – окрема історії виживання, але рано чи пізно шляхи головних героїв перетинаються задля чогось чи усупереч чомусь. Це книга про граничні, надприродні можливості людини в умовах нової жорстокої дійсності.
   
"Сни про Херсон" Артема Петрика - книга, що змушує згадати, що не дасть забути.... Чим жив окупований, але нескорений Херсон, як виживав, про що мріяв. Про мужність і відвагу, про характер і винахідливість херсонців, про віру і надію. Про вільні сни в окупації, під дулами автоматів і під постійні вибухи....
   

 

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930