ГоловнаЦікава історія

Цікава історія

Ви досі не знаєте про модні тенденції старого Херсона, його кримінальне минуле, відомих винахідників, пов’язаних з нашим краєм? Все таємне і нерозгадане вас захоплює? Ви полюбляєте переглядати відео та мультимедійні презентації? Значить проєкт “Цікава історія” саме для вас – розташовуйтесь зручніше й насолоджуйтесь переглядом.


  • Українці з давніх-давен ознаменовували святами прихід кожної пори року. Але найжаданішою серед них завжди була весна, яка несла людям життєдайне тепло, а з ним і нові сподівання на врожай. Серед весняних свят найбільшим багатством обрядових дій та звичаїв виділявся Великдень. Які пасхальні традиції шанували в Херсоні більше ста років тому назад пропонуємо дізнатися з відеосюжету "Пасхальні традиції старого Херсона".

     


  • Мода так чи інакше впливає на наше життя. Вона існує з давніх-давен, тому що прагнення красиво одягатися було завжди. Як і все в цьому світі, мода знаходиться в постійному русі – вона ніколи не залишається однаковою, змінюючись на основі потреб людства на певному відрізку часу. Про модні тренди в житті херсонців на початку ХХ сторіччя пропонуємо дізнатися з наступного циклу відеосюжетів.


    Мода в житті херсонців: погляд крізь призму часу. Ч.1

    Мода в житті херсонців: погляд крізь призму часу. Ч.2

    Мода в житті херсонців: погляд крізь призму часу. Ч.3

Календар подій

12 3 4567
89101112 13 14
15161718192021
22232425262728
2930