Головна Новини Тетяна Гладиш: «Нехай у тебе нічого не залишилося, що ти набував, творив і витворяв. Але ж не втрачено те, що всі твої вчинки й творива сформували тебе самого. Проростали в тобі…»

Тетяна Гладиш: «Нехай у тебе нічого не залишилося, що ти набував, творив і витворяв. Але ж не втрачено те, що всі твої вчинки й творива сформували тебе самого. Проростали в тобі…»

26.12.2023 22:22

Тетяна Гладиш – журналістка, письменниця, художниця, майстриня, спортсменка… В цій тендітній і ніжній жінці поєднуються сила і мужність, мудрість і безліч талантів. Вона з дитинства має серйозні проблеми зі здоров'ям, але намагається жити так, щоб хвороба не ставала їй на заваді. Тетяна веде доволі активний образ життя: плаває, водить машину й до війни подорожувала Україною за кермом власної автівки.

Крім того, що Тетяна Гладиш пише поезію й прозу, займається професійною журналістикою, вона ще й справжня майстриня з вишивки й художниця. Усі її роботи сповнені сонця й добра, як і сама їх авторка.

До 24 лютого 2022 року Тетяна разом з батьками проживала у селі Посад-Покровське, За кілька тижнів після повномасштабного вторгнення росії село опинилося на лінії фронту та стало епіцентром жорстоких боїв. Тетяна Гладиш не припиняла  малювати - творчість відволікала її від страшної реальності. Вона була змушена під обстрілами рятувати родину. А потім ризикнула самостійно проїхати пів країни, щоб забрати своїх домашніх улюбленців.

Спочатку Тетяна разом з батьками виїхала до міста Збараж Тернопільської області, але потім вирішила перебратися ближче до рідного краю. Сіла за кермо і вирушила до Одеси. "Нарешті, за стільки місяців у мене відчуття дому. Моє високе небо. Моє Чорне море. Мої троянди, розморені на сонці. Моя спека, під якою я нарешті зігрілася і можу спати так, як я люблю. За стільки часу я нарешті  усміхаюся, і мої щелепи не зводять від гіркоти. Привіт, південь!"

Тетяна використовує мистецтво як протидію стресу й апатії, пригніченості та розпачу, викликаними війною. "Мені й моїй сім'ї довелося покинути дім, оскільки там велися бойові дії. Згодом ми дізналися, що наш будинок згорів. Якщо до війни я просто малювала час від часу, то тепер акварель стала моєю втіхою і терапією. Я висловлюю через неї свої почуття, ділюся любов'ю і радістю, які ви можете бачити на моїх картинах".

Влітку мисткиня провела благодійну акцію з розпродажу акварельних малюнків, формату А5, А вже у листопаді 2023 року Тетяну Гладиш запросили до участі в міжнародній виставці-продажу маленьких картин у форматі АСЕО,

Про силу духу Тетяни Гладиш, її жаху до здійснення власних мрій, не дивлячись на будь-які перешкоди, про її творчість у різних проявах читайте на проєкті "Краєзнавство Таврії".

Календар подій

  12345
6789101112
13 14 1516171819
202122 23 242526
2728293031