Головна Новини "Над пером солнце всходит..."

"Над пером солнце всходит..."

06.05.2021 08:58

5 травня 2021 року в обласній книгозбірні ім. Олеся Гончара відбувся вечір пам'яті, присвячений журналісту, поету, радіоведучому Олександру Брикову. Ця дата є дуже символічною для рідних, близьких та друзів Олександра Євгеновича. Саме в цей день він народився 74 року тому. Олександр Бриков відомий у нас на Херсонщині більше як журналіст, адже він продовжив справу свого батька й передав цей дар своїм дітям - дочці Тетяні та синові Євгену. 

На захід прийшли колеги, друзі, які поділилися з присутніми своїми спогадами. Так, журналісти Тетяна Каменська та Сергій Мовчан розповіли про робочі будні редакційної служби, які завжди були насичені активністю, позитивом, життєдайною силою Олександра Брикова. А для колеги та поетеси Олени Маляренко, яка тільки-но робила перші кроки в журналістиці, Олександр Євгенович став і наставником, і другом, і вчителем. Вона присвятила йому свою новелу "Разные миры", яку продекламувала присутнім.

Дуже теплими та щемливими стали спогади рідних: дружини Тетяни Сергіївни, доньки Тетяни та сина Євгена, онуків. Яким він був у родинному колі, які риси характеру привив дітям та онукам, чим захоплювався, а з чим не міг змиритися - про це розповіли члени дружньої сім'ї. Родина Брикових об'явила про започаткування творчого конкурсу імені Олександра Брикова.

Олександр Євгенович у своєму творчому доробку має сім поетичних збірок: «Вpемя Ч», «Идущие к минному полю», «И в темноте зовущая cвеча», «Шепот монаха», «Сказочный cолдат», «Владычица», «Кpаcная линия».  Писати розпочав ще в юності, у 2005 році був прийнятий в Міжрегіональну спілку письменників України та Росії,  а остання прижиттєва публікація датується 2016 роком. Всі поезії пронизані жагою до життя, відстоюванням справедливості  - про це у своєму виступі зазначив Василь Загороднюк, голова Херсонської обласної організації НСПУ. 

Друг родини, музикант Олександр Ткач виконав улюблені пісні свого товариша: " Пилигриммы", "Офицеры", "Отцу". Демонстрація документального фільму та родинних фото з сімейного архіву Брикових стала фінальним акордом вечора пам'яті, присвяченого нашому земляку Олександру Євгеновичу Брикову.

Календар подій

  12345
6 789101112
1314 15 16171819
20212223242526
27282930