Символіка села Чорнобаївка

 

   
   

 

 

Герб села Чорнобаївки, Білозерського району, Херсонської області розміщений на іспанському щиті. Герб має золоте, срібне та лазурове поля.

Лазуровий (колір мирного неба) символізує стійкість, силу, вірність, чесність та порядність.

Золотий колір - багатство, справедливість, надійність, велич та гостинність.

Срібне поле всередині щита символізує віру, благородство, чистоту та відвертість.

Орел на фоні чистого неба - символ сили та влади, історичної належності  с. Чорнобаївка до Херсонської губернії.

Золотий сніп на багатій жовтій ниві це те, що з давніх-давен прославляє трудолюбивий народ с. Чорнобаївки та являється основною складовою економічного розвитку населеного пункту.

Восьмикутні зірки символізують два населених пункти, які входять до складу Чорнобаївської сільської ради - с. Чорнобаївку та с. Крутий Яр.

Щит перетятий двома паралельними хвилястими лініями сірого та синього кольору. Синя хвиляста лінія символізує історичну річку Вірьовчину, на берегах якої було утворене с. Чорнобаївка. Сіра хвиляста лінія, пересікаюча село Чорнобаївка з заходу на схід - автомобільнумагістраль міжнародного призначення, проходження якої через територію сільської ради має важливе значення на формування та вплив соціально-економічногорозвитку.

Чорний курган внизу щита-символ розташуваннясела на стародавніхскіфських територіях. Чорний колір - колір родючої землі. Історична присутність козаків на території села підкреслюється зображеною козацькою стрілою в нижній частині герба

Увінчує щит срібна корона, що означає приналежність герба населеному пункту, головний атрибут влади та ознака суверенітету.

  Прапор - квадратне полотнище, що складається з трьох горизонтальних смуг - синьої, білої та жовтої, рівного співвідношення ширини. На білій  смузі розташовані восьмикутні зірки, які є символом двох населених пунктів, що входять до складу Чорнобаївської сільської ради – с. Чорнобаївка та с. Крутий Яр. Синій колір символізує вірність, відданість, честь, благородство, духовність, чисте небо та воду, бездоганність, молодість і життєвий ріст. Білий - колір чистоти, щирості та відвертості. Золотий колір - колір жовтої ниви, величі, багатства.

 

 

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031