Головна Новини Час насолоджуватися спілкуванням і творчістю

Час насолоджуватися спілкуванням і творчістю

04.10.2021 15:22

2 жовтня відбулось засідання літературного клубу «Елінг», присвячене Міжнародному дню людей похилого віку. Учасники вирішили трішки перейменувати це свято, а замість «людьми похилого віку» назвати себе «людьми активного віку». Адже вони не тільки словами, а своїми діями доводять це твердження. Кожен із присутніх мав можливість сказати декілька слів про своє активне життя на заслуженому відпочинку. 
Так, вчителька за фахом, письменниця за покликом серця Людмила Постриган розповіла про свої творчі вподобання: вона і книжки пише, і в хорі співає, і нещодавно Університет третього покоління успішно закінчила. Поетка Валентина Липенко-Вінник пригадала своє перше відвідування клубу «Елінг», в якому вона знайшла собі нових друзів та однодумців. Олена Шевченко, авторка літературознавчих розвідок про херсонських письменників, поділилась своїми спостереженнями за людьми поважного віку в країнах, де вона тимчасово проживала. Письменниця-романістка Наталя Чернишенко нагадала присутнім про секрети довголіття та здорового способу життя. Поет, Почесний громадянин Херсона Василь Гайдамака зазначив, що в цьому віці радіє кожній хвилині спілкування з онуками та друзями. Поет-пісняр, голова Херсонської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» Олег Олексюк підкреслив, що елінговці об'єднані у творчому натхненні. Наприкінці зустрічі Надія Ратушко, Володимир Моргун та Анатолій Дунаєв продекламували вірші, присвячені золотому вікові. 
Отже, всі учасники літературного клубу «Елінг» – справжні життєлюби, й тому поважний вік – для них не привід сумувати, а час насолоджуватися спілкуванням та творчістю.

Календар подій

    12 3
4 5 6 7 8910
1112 13 14151617
18192021222324
25262728293031