Головна Новини Дебют Галини Іванової

Дебют Галини Іванової

07.10.2019 15:03

У нашій книгозбірні відбулась презентація дебютної книжки молодої поетеси Галини Іванової. Вона – ровесниця Незалежності України, народилася і виросла в Каховці. Педагог за освітою, працює психологом та вчителем англійської мови у школах Каховського району.
Вірші почала писати ще в шкільні роки, а наважилась вперше їх показати викладачам під час навчання на четвертому курсі у Херсонському державному університеті. Перші публікації були в літературно-мистецьких альманахах – «Вінтаж», «Софія», «Легіт»,  «Вісник Таврійської фундації», «Вишиванка», «Степ» тощо.
Галина Іванова представила на розсуд громадськості свою першу книжку з промовистою назвою «Радіо». Авторка зазначила, що до збірки увійшло найкраще з написаного:  і пейзажна лірика, і авангардна поезія. Свої поезії Галина читала легко і невимушено, але кожен прочитаний вірш знаходив відгук у присутніх та переходив у діалог з авторкою.
Під час виступів херсонські письменники Олександр Гунько, Назар Діброва, Олег Олексюк, Володимир Педченко відмітили самобутність і оригінальність стилю поетеси, підкреслили її сильні сторони та звернули увагу на те, над чим можна ще попрацювати. А Василь Загороднюк розповів про співпрацю з авторкою й натякнув, що їй потрібно спробувати себе в  написанні прозових творів. У свою чергу Галина Іванова зізналась, що вона вже працює над цим і наступною книгою буде, скоріш за все, прозова книжка. 
Наприкінці зустрічі кожен бажаючий міг отримати в подарунок від авторки книжку з автографом. 

08.05.2025
 
Світло пам’яті: Херсонщина під час Другої світової
06.05.2025
 
Без пафосу, без прикрас, без фільтрів
01.05.2025
 
Віктор Гурба: «…Тут моє кохання, тут моє коріння, тут моєї долі вічне джерело»
24.04.2025
 
«…Вигляд мав він мужній, погляд – рішучий, а рукостискання – міцне…»
18.04.2025
 
Олег Фотіаді: гідний син та хоробрий воїн своєї Батьківщини
15.04.2025
 
Збірка «Цвіт акації в окупації» Михайла Олійника
06.04.2025
 
Звільнена, зранена та нескорена Осокорівка (До третьої річниці деокупації населеного пункту Бериславського району)
04.04.2025
 
«Летять птахи мої понад літами…»
01.04.2025
 
Їх звільнили першими… Дякуємо нашим Захисникам! (До третьої річниці деокупації населених пунктів Херсонської області)
29.03.2025
 
«Хто, якщо не я? Ті хлопці, що мають по двоє-троє дітей?..». Історія загиблого захисника Херсонщини Володимира Кремінського

Календар подій

    1 234
5 6 7 8 91011
12131415161718
19202122232425
262728293031