Головна Запрошуємо Пішохідні екскурсії

Пішохідні екскурсії

 

Ми з вами здійснимо неймовірну подорож, де тісно переплелись минуле та майбутнє. Побачимо наше місто з досить незвичайної точки зору, пригадаємо видатних постатей, з якими пов’язана доля Херсону, але найголовніше ми заглянемо більш ніж на сто років назад у незвичайні будні  жителів нашого міста. Ми дізнаємось яке відношення має до Херсону Сицилія, спробуємо розгадати таємницю херсонських підземель та здійснимо невеличкий шопінг  Суворовською сто років назад.
Пропонуємо вам здійснити пішохідну прогулянку по Херсону та відкрите його як місто романтичних історій та захоплюючих пригод. У ході нашої екскурсії ви дізнаєтесь, хто вистояв у любовному трикутнику – Михайло Воронцов або Олександр Пушкін, як пов’язана з Херсоном Софія Потоцька, чим відома Сонька-Золота ручка та як на херсонські гроші вбили імператора Олександра II  та багато іншого.
 
Де починалось наше місто, яка глибина колодязя, для чого у фортеці були великі запаси оцету, скільки вистрілів зробили з території та де знаходиться могила невідомого генерала – всі відповіді на ці питання ви отримаєте під час нашої пішохідної екскурсії.

Запрошуємо поринути разом з нами у буремні 1917-1920 роки. Під час нашої екскурсії ви дізнаєтесь, де знаходилось товариство «Українська Хата», чому плакали люди на головній площі нашого міста,  хто зі священників вперше провів службу українською мовою, за що було страчено Івана Челюка та Миколу Чернявського… Давайте разом  відкривати невідомі сторінки нашої славетної історії!

Життя у південному місті у XIX – на початку ХХ столііття було бурхливим та кримінальним. Аферисти, грабіжники, крадії, шарлатани не гаяли часу і постійно будоражили мирних городян.
Які кримінальні справи стали найгучнішими та які методи боротьби застосовували органи поліції – все ци ви дізнаєтесь під час відвідування нашої екскурсії.

 

Календар подій

     12
3 4 5 6 789
10111213141516
1718192021 22 23
24252627282930
31