Головна Новини Різнобарвний світ Тетяни Домбровської

Різнобарвний світ Тетяни Домбровської

07.10.2021 12:16

6 жовтня в актовому залі Гончарівки відбулась презентація книги Тетяни Домбровської «Різнобарвний світ Тетянки». Ця збірка творів – дебют 20-річної студентки Херсонського державного університету, яка тільки-но починає свої перші кроки на літературній стежині.

Книга справді різнобарвна, оскільки поєднує у собі як поетичні, так і прозові твори, журналістські дослідження, а також – переклади з української мови на польську. Неодноразово перекладали видатних письменників Польщі українською, а от навпаки – ні. Тож такий літературний реверс в історії творчості херсонських прозаїків і поетів відбувся уперше.

Підтримати молоду письменницю, поділитися своїми порадами прийшли справжні знавці літературного слова: письменник та журналіст Анатолій Марущак, котрий є автором передмови книги; викладач та наставник, голова Херсонської обласної організації НСПУ Василь Загороднюк; засновник артлабораторії «Українська Хата – талантами багата», голова Херсонської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Олег Олексюк.

Про становлення таланту юної письменниці розповіли присутнім найрідніші люди, дідусь і бабуся – Михайло Іванович і Лідія Василівна. Їхні спогади про дитинство онуки були душевними та щемливими.

Різнобарвністю відзначилася і сама літературна зустріч: було декламування віршів від пані Тетяни польською та українською мовами, парне читання з Василем Загороднюком. І, безперечно, справжньою родзинкою зустрічі стало привітання від учнів зразково-літературної студії «Ліра» під керівництвом Надії Звягенцевої.

Перший рішучий, непростий крок стежиною розвитку творчої індивідуальності Тетяною Домбровською зроблено. Попереду – новий шлях творення, вдосконалення, реалізації задумів, адже душа юного письменника не може існувати без творчості, цікавості до розмаїтого світу, що, трансформуючись через емоції, знаходить свій вихід через слово. Тож бажаємо пані Тетяні творчого натхнення, незвичних сюжетів і сміливих ідей! Тільки вперед!

Календар подій

    12 3
4 5 6 7 8910
1112 13 14151617
18192021222324
25262728293031