Головна Новини Топ-7 музичних зірок

Топ-7 музичних зірок

24.06.2019 11:44

Вкотре бібліотека гостинно приймала в своїх стінах студентів 2 курсу факультету іноземної філології Херсонського державного університету.

Саме для них працівники відділу краєзнавства провели музичний фреш «Топ-7 музичних зірок». Під час заходу гості Гончарівки познайомились із творчістю виконавців, які на даний час є найбільш яскравими представниками Херсонщини, а їхня музика й справді варта уваги слухачів.

Відкриттям для молоді було те, що Макс Барських, крім вокальної кар'єри, проявив себе в якості актора під час зйомок в музичній новелі «Мадемуазель Живаго». У цьому фільмі симпатичний співак бездоганно увійшов в образ російського солдата, шалено закоханого в чарівну француженку, яку зіграла бельгійська та канадська співачка Лара Фабіан.

Усі присутні на заході захоплювалися вчинками Світлани Тарабарової, дивувалися її сміливості і безмежної любові до українців. Адже неспокійна ситуація в країні не залишила її байдужою, протягом усього 2014 року вона активно підтримувала військових, які захищають свою країну – провела безліч концертів у шпиталях і військових частинах, брала участь в акціях зі збору коштів, свій перший альбом «Мир всім» презентувала в зоні АТО.

Студенти не могли повірити в те, що Віктор Романченко, незважаючи на відсутність музичної освіти, переміг у конкурсі «X-factor» та виступив на одній сцені з легендарним гуртом «Queen» та Адамом Ламбертом, заспівавши з ними пісню «We will rock you» на благодійному концерті в м. Києві.  

У залі панувала тепла і творча атмосфера, лунали пісні, проводились різноманітні конкурси. Захід настільки захопив наших нових друзів, що вони не хотіли розходитися. Гості вчергове впевнилися, що досягти мети можна, незважаючи на брак коштів, вади мовлення, відсутність спеціальної освіти. Головне – вірити в себе і впевнено крокувати по життю. Студенти пообіцяли, що вони теж будуть дотримуватись цих двох правил та досягнуть успіху у своїй професійній діяльності.

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31