Головна Новини Василь Паламарчук: "Ми воюємо, щоб жити в мирі. Свобода – вона не безкоштовна, треба заплатити високу ціну. Але ми переможемо…"

Василь Паламарчук: "Ми воюємо, щоб жити в мирі. Свобода – вона не безкоштовна, треба заплатити високу ціну. Але ми переможемо…"

10.07.2024 14:03

Василь Паламарчук - атовець, юрист і військовий письменник з Херсонщини. Він народився у місті Миргород Полтавської області, потім родина переїхала до мальовничих Олешок Херсонської області.

У мирному житті Василь був адвокатом, втім війна почалася для чоловіка ще в 2014 році. Саме тоді він вперше пішов захищати Україну, а згодом вже у 2022 році відбивав Київщину, Харківщину, Миколаївщину, рідну Херсонщину від російських окупантів. Останнім часом Василь Паламарчук боронив країну на сході.

Окрім усього, Василь також був письменником та автором книги «Військовий непотріб», у якій він описав реалії війни на Донбасі у 2014-2015 рр. Під час служби військовий вів відеощоденник, у якому фіксував, що відбувалося навколо. Згодом ці короткі відео з описами його буднів на фронті стали матеріалом для книги. Цю книгу в так званій “ЛДНР” занесли до списку екстремістської літератури, котра заборонена до читання у тимчасово окупованих територіях.

Василь Паламарчук - учасник Всеукраїнського форуму військових письменників. Він закликав побратимів розповідати у своїх нових книжках про ті жахіття, які переживає сьогодні український народ: «Пишіть, бо напишуть за вас». 

Колись Василь Паламарчук написав на своїй Фейсбук-сторінці: «Перемога наша буде тоді, коли росія розвалиться як суб'єкт державності. Після Перемоги з родиною поїду на відпочинок, полетимо в Ірландію та на Занзібар. А потім повернемося у своє звільнене місто, буду кохати дружину та ростити дітей. Постараюсь надолужити з ними той час, який в мене вкрали росіяни. Відновлю свою адвокатську діяльність, буду писати позови про стягнення шкоди з окупантів та захищати учасників бойових дій в судах. Буду робити свою роботу – захищати людей, бо я Адвокат».  Його мріям не судилося здійснитися... 

Про бойовий шлях письменника-земляка, його книгу "Військовий непотреб" та авторське прочитання,
про мрії і віру в неодмінну перемогу України - на проєкті "Краєзнавство Таврії"

 

Календар подій

1234 5 67
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031