Головна Новини Віктор Вальд: "Я буду жити і потім, якщо читач прочитає хоча б одну зі сторінок моїх романів"

Віктор Вальд: "Я буду жити і потім, якщо читач прочитає хоча б одну зі сторінок моїх романів"

19.01.2024 12:33

Віктор Вальд (справжнє ім’я Віктор Михайлов) - херсонський письменник, автор історико-пригодницьких романів, володар першої премії літературного конкурсу «Коронація слова» 2017 року, член Національної спілки письменників України, почесний громадянин міста Херсон (2021).

Майбутній письменник народився у Херсоні. Ще у школі відвідував краєзнавчий гурток, яким керував знаний історик Август Вірлич. Він і прищепив любов до історії своїм гуртківцям, яку Віктор Михайлів проніс крізь все своє життя. Працюючи на різних роботах (майстром на льонокомбінаті, менеджером, робітником на заводі «Чумак», охоронником в супермаркеті «АТБ», мав власну справу), Віктор всі роки писав.   

У 2008 році вийшов перший історико-пригодницький роман «Спарта». "Опинившись у дуже складних життєвих обставинах, я, на щастя, прочитав статтю про людину, яка в подібній ситуації знайшла вихід у написанні книги. Але та людина ще шукала свою тему, мені було простіше. Я відразу ж вирішив писати про найвеличніших воїнів Стародавнього світу - спартанців" - каже письменник. Це єдина книга, видана під його справжнім ім’ям. Усі наступні будуть виходити під псевдонімом Віктор Вальд.

Своє завдання як письменника Віктор Вальд вбачає в популяризації української історії. Він намагався створити захопливу історію про минуле українського народу, яка би сподобалась читачам і показала, що минуле може бути цікавим, динамічним і з гумором.

На сьогоднішній день на творчому рахунку такі книжки як "Спарта", "Палач", "Месть палача", "Проклятие палача", "Останній бій Урус-шайтана", "Меч Сагайдачного", "Отаман", новела «Іванова гора» тощо.

«Мені в житті поталанило, я багато про що мрію. Знаю – багато з тих мрій так і залишаться мріями, але деякі все ж відбулись. А над втіленням інших я ще працюю. Я живий мріями, живий щоденною, а трапляється, і нічною роботою. Я буду жити і потім, якщо читач прочитає хоча б одну зі сторінок моїх романів. [ …] Усе, що було, а також і помилки, привели мене в чарівний і незрівнянний світ – світ літератури», - говорить Віктор Вальд.

Про перші кроки у світі літератури, історію виникнення свого літературного псевдоніму, підкорення літературного олімпу столиці та престижні нагороди за творчість, про героїв історико-пригодницьких романів, про життя в окупованому місті та мрії на майбутнє Віктора Вальда  – читайте на проєкті «Краєзнавство Таврії».

Календар подій

   1 2 34
56 7 891011
121314151617 18
1920212223 24 25
26 272829