Головна Новини Золотий ювілей митців Херсонщини

Золотий ювілей митців Херсонщини

21.01.2021 14:25

Природа нашої Херсонщини вражає своєю красою та надихає художників на чудові пейзажі. Саме тому ми маємо багато талановитих митців, картинами яких можна милуватися незалежно від часу і віку та з будь-яким настроєм.

У січні 1971 року творча плеяда Херсонщини об’єдналася в Обласну організацію Національної спілки художників України. 50-річчя з часу заснування – це дата, яка підкреслює важливу роль організації у царині мистецтва області, здобутки місцевих художників, графіків, скульпторів, майстрів декоративного жанру на теренах України і не тільки та формування художніх цінностей херсонців.

До ювілею працівники відділу краєзнавства організували книжково-ілюстративну виставку «У полоні степових барв», яка познайомить відвідувачів із мистецьким літописом Таврії, розповість про фундаторів місцевої спілки та відкриє яскраву і багатогранну палітру імен сучасності. Адже не кожен знає, хто ж виступив ініціатором створення спілки? Або те, що першим головою Обласної організації був Анатолій Георгійович Платонов. Чи про те, що видатний Олексій Олексійович Шовкуненко народився в одному із старовинних передмість Херсона, на «Воєнці», і разом із братом допомагав своєму батькові, маляру-покрівельнику, ремонтувати дахи херсонських будинків, захоплюючись панорамою міста і Дніпра з висоти «пташиного польоту».

Кожен відвідувач зможе помилуватися альбомами з яскравими натюрмортами, професійними портретами, чудовими пейзажами херсонських вуличок, двориків, будинків, наших плавнів та Дніпра, сповнених відчуттям закоханості та наповнених радісним настроєм митців.

Шановні митці, прийміть щирі вітання з ювілеєм від працівників Гончарівки! Бажаємо вам, аби всі мрії та побажання здійснилися так швидко, як фарба висихає на полотні, щоб свіжий блиск кольорів ніколи не стухав, а запах фарби завжди наповнював серце радістю та креативом.

Календар подій

     12
345 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31