Головна Новини Остання воля родини Скадовських. Перші представники династії на Півдні України

Остання воля родини Скадовських. Перші представники династії на Півдні України

18.04.2023 17:52

Гортаючи старовинні фоліанти, ми звертаємо увагу на неймовірні династії, які чимало зробили для розвитку нашої Херсонщини. Кожна із запропонованих родин залишила помітний відбиток в нашій історії. 

«Командувати кожен вміє, однак повинен це робити той, хто сам знає справу» – говорив Георгій Львович Скадовський. Це історія саме про таких керівників, дворянських предводителів, винахідників, науковців, які точно знали свою справу, не боялись ризикувати, експериментувати, сміливо творити і дивитися у майбутнє, не забуваючи останньої волі своїх пращурів. Громадські діячі, благодійники, землевласники, археологи, мікробіологи, гідробіологи, екологи, художники, священники – і це далеко не повний перелік талантів та вподобань представників роду династії Скадовських. Династії, з приходом якої пишеться нова історія господарювання і розвитку Південної України з кінця XVIII століття.

Мандрівник М. Бернов у своїх спогадах зазначав: «Быть в Херсоне и не побывать у Скадовского – все равно, что быть в Риме и не видеть папы»...Запрошуємо вас, любі читачі, прожити найсокровенніші моменти роду, поринувши у прочитання  проєкту «Остання воля родини Скадовських».

Сьогодні пропонуємо вам розповіді про перших представників роду Скадовських на Півдні України  -  Балтазара Балтазаровича Скадовського і  його племінника Якова Яковича Скадовського 

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930