Святкування 100-річного ювілею письменника у книгозбірні

Є особистості, імена яких назавжди залишаться в наших серцях. Саме до таких людей належав Олесь Терентійович Гончар, ім’я якого носить наша книгозбірня. 100-літній ювілей Гончара книгозбірня відзначає комплексом заходів («Олесь Гончар: живе уособлення долі України»).

Свято «Вся Україна славить і вітає свого співця – Олеся Гончара».
3 квітня 2018 року виповнилось 100 років видатному українському письменнику, громадському діячеві, відданому сину України Олесю Терентійовичу Гончару, який присвятив їй багатство і щедрість свого таланту і свою синівську любов: «Дякую Богові, що дав мені народитися українцем». І саме в цей день великим святом «Україна славить Олеся Гончара» ми віддали шану людині, яка оспівала Херсонщину у своїх творах, яку знають в усіх куточках нашого краю, яку люблять та пам’ятають за її добрі справи, ім’я якої носить головна книгозбірня області – Гончарівка.
   
Повний відеозапис свята «Вся Україна славить і вітає свого співця – Олеся Гончара»На захід завітали почесні гості, відбулося нагородження переможців конкурсів до ювілею Олеся Терентійовича, спогадами про непересічну особистість, Великого Українця поділилися херсонці, які особисто знали письменника. 
Пропонуємо переглянути запис урочистостей.
   
Роботи переможців та фіналістів конкурсу есе «Мій Олесь Гончар»
3 квітня 2018 року відбулося підведення підсумків конкурсу. Журі – І.М.Степурін (голова) та С.В.Думинська – нагородили переможців дипломами, подарунковими сертифікатами, пам’ятними ручками та книгами «Пам’ятниці предків» з автографами автора – Лесі Гончар, онуки письменника.
   
Кращі роботи учасників конкурсу буктрейлерів за творчістю О. Гончара.
Переможці та кращі фіналісти конкурсу були нагороджені пам`ятними та цінними призами. експертним журі було відібрано найяскравіші відеороботи. 
Пропонуємо переглянути буктрейлери переможців, фіналістів та декілька найбільш цікавих, на думку журі, робіт.
   
До 100-річчя від дня народження видатного українця 1 березня 2018 року наша книгозбірня започаткувала обласну акцію «Читаємо Олеся Гончара сьогодні».
У рамках онлайн-акції представники влади, науковці, діячі культури та мистецтв декламують уривки з улюблених творів, вірші-посвяти та діляться спогадами про зустрічі з митцем.
   

У рамках відзначення ювілею Олеся Гончара книгозбірня організувала спеціальну акцію – велику літературну естафету «Гончар крокує Херсонщиною»Мета акції – популяризація творчості Олеся Терентійовича Гончара. Естафета передбачала проведення в бібліотеках та за їх межами різноманітних заходів із залученням місцевих письменників, літературознавців, людей, які особисто знали Олеся Гончара.

Календар подій

12 3 4567
89101112 13 14
15161718192021
22232425262728
2930